Şirket Profili

Şirket Profili

SUBER SYSTEM, yapı sektörüne nitelikli hizmetler vermek amacıyla kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu üretim ağını her geçen gün geliştiren ve faaliyet alanlarını arttıran firmanın üretimini yaptığı ürünlerdeki ortak özellik, yapı sektörüne özellikli ürünler kazandıracak yapıda olmasıdır.

 

Firmanın üretimde bulunan faaliyet konuları 4 ana başlık altına toplanmaktadır.

  • Dekoratif duvar giydirme panelleri
  •  Su yalıtım kaplamaları
  • Akıllı boya sistemleri
  • Isı yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamaları

Dekoratif duvar giydirme panelleridir.Bu ürün uygulandığı duvarlarda üç boyut etkisiyle mekana kimlik kazandırır.

Vizyoner bir bakış açısına sahip olan firma ürün portföyündeki ürünleri ve renklerini, doğadan ilham alarak oluşturur ve yapıya yenilikçi çözümler sunar. Kalite ve yüksek oranda görselliği bulunan ürünler firmamız tarafından en iyi uygulama teknikleri ile teslim edilir ve sonrasında destek hizmetleri her daim devam eder. Hafiftir,kolay uygulanabilir. Yanmaz,kokusuz olması ile de doğa ve sağlık dostudur.

Zemin, duvar, beton, havuz gibi son kat yüzeylere uygulanabilen, çimento, silikat, su esaslı ürün gruplarından oluşan bir su izolasyon malzeme kategorisidir. Ürünler uygulandığı yüzeyde su izolasyonu sağlarken bir kısmı zeminin ve duvarın korunmasına ve yüzeyde tozuma ve istemdışı kir oluşmasını engellemektedir. Binaların ömrüne ömür katarken hem görüntüsünün düzgün kalmasına hemde işlevsel olarak da sorunların giderilmesini sağlayan kolay uygulamalı sistemlerdir

Boya kategorisine farklı bir bakış getiren akıllı boya sistemeleridir. Akıllıdaki kasıt bu boyaların, su, ısı, antibakteriyel, yansıtıcı, paslanma engelleyici fonksiyonlarıdır. Diğer boyalar gibi sadece güzellik vermeyip ürüne işlevsellikte katmaktadır. İstenmeyen kir ve görüntüleri kapatırken işlevsel olarak da bina ömrünü artırarak enerji tasarrufu elde edilir. Kimyasalların Nano teknoloji olması sebebi ile daha derine nüfuz ederek uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Isı yalıtımlı dış cephe kaplamalarıdır. XPS, EPS, Taş Yünü, Mineral ısı yalıtım malzemelerinin ,dekoratif görüntülü akrilik esaslı malzemelere lamine edilmesi sonucu ile elde edilen ürünler, ısı yalıtımı, su izolasyonu, ve dekoratif görüntü sağlamaktadır. Isı yalıtım sistemlerinde oluşan hataları engelleyerek , ürünlerin daha hızlı ve kolay monte edilmesi avantajı sunar.. Olası bir darbede ise sadece sorunlu olan alanların değişmesiyle cok pratiktir . Bütün ürünlerin üzerleri boyanabilmektedir.

Son Projelerimizden Görseller

Suber System markalarının ürünlerinin kullanıldığı birbirinden şık ve modern projelerden bir kaç örnek fotoğrafa ne dersiniz? Solda ki fotoğraf galerisinde Suber System ürünlerinin uygulama örneklerini inceleyebilirsiniz…

 

Müşterilerimizin yorumları:

…Suber System ürünlerini kullandığımızda gözümüz kesinlikle arkada kalmıyor. Satış öncesinde ve sonrasında gerekli tüm teknik desteği sağlayan Suber System ve tecrübeli ekibi, projenin gerekliliklerini güzel analiz ediyor ve proje için en uygun marka ve ürün gruplarını öneriyorlar. Gelecek projelerde tekrar Suber System ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ